ו. מאי 20th, 2022

מצבר לקיה פיקנטו – קונים עד הבית

1 min read
איזה מצבר מתאים לקיה פיקנטו

איזה מצבר לקיה פיקנטו? אצלנו תמצאו מצברים 40 אמפר איכותיים רק ב 375 שקלים – ניתן להזמין שירות מצבר לקיה עד הבית שלכם או לבית העסק.

 מצברים לקיה פיקנטו – מותגים מובילים

☑️ מצבר לרכב קיה פיקנטו START UP מ 400 שקלים
☑️ מצבר לקיה פיקנטו VOLTA רק 395 שקלים
☑️ מצברי שנפ לקיה פיקנטו מ 455 שקלים

התקשרו והזמינו מצבר לקיה פיקנטו עכשיו – 072-392-1104 ( ייעוץ חינם בלירון מצברים )

מצבר לקיה פיקנטו – דוגמאות למותגים *

יש לציין ששירות החלפת מצבר לקיה פיקנטו עד הבית מחוייב בתשלום נוסף 

מידע נוסף על מצברים: מצבר לרכב או מצבר פריקה עמוקה

אם נרצה לחלק את המצברים לשני סוגים מרכזיים, נציב את מצברי הרכב בצד אחד ואת מצברי הפריקה העמוקה מצד שני. אי אפשר להחליט שרוצים להתקין מצבר פריקה עמוקה לרכב רגיל משום שהוא פשוט לא יתאים או לא ישתלם. הרבה מהמצברים בעלי יכולת הפריקה העמוקה יהיו יקרים יחסית. מאפייני הבטרייה הזאת הופכים אותה למאריכת ימים ומתאימה לשלל מכשירים או רכבים שאינם יכולים לתפקד עם סוללה רגילה. הפריקה העמוקה מאפשרת שמירה על מערכות רגישות, הטענה מהירה, טעינה על בסיס ג'ל מתקדם. מכסחות דשא, קלנועיות, סירות, מערכות לאנרגיה סולארית, רכבי גולף ומלגזות זקוקים כולם למצברי הפריקה המהירה. כלי רכב מנועיים, אופנועים, קטנועים, מכוניות, משאיות, טרקטורים, זקוקים בדרך כלל למצברים הוותיקים יותר, בטכנולוגיות עופרת חומצה.

יותר קטנים, יותר זולים

מצבר לקיה פיקנטו הוא מצבר קטן 40 אמפר בדרך כלל, אמנם זהו לא כלל רשמי, אבל הרבה מאוד פעמים נמכרים המצברים הקטנים יותר במחירים נמוכים יותר. כלומר, מצבר לקטנוע יהיה בדרך כלל זול יותר וקטן יוצר לעומת דגם שיתאים למכונית. כמו כן, בטריות שמתאימות לאוטובוסים או לדחפורים יהיו גדולים יותר וימכרו במחירים גבוהים יותר. צריך להדגיש שנדרש יותר זרם על מנת לאפשר התנעה של מנוע גדול. גם יתר המערכות החשמליות ברכבים זקוקים ליותר זרם חשמלי (אמפר שעה). מצברים חלשים שיכולים להציע 20 או 30 אמפר שעה ויתאימו לכלי רכב קטנים ימכרו במחיר נמוך יותר לעומת מצברי 60, 100 או 200 אמפר שעה. כל זאת, בהינתן שקלול של כל יתר מרכיבי המצבר, רמת הייצור, האיכות והאחריות.

מעוניינים לקנות מצבר לקיה פיקנטו עוד היום ועד הבית שלכם? לירון מצברים לקיה פיקנטו זו הכתובת שלכם אז התקשרו עוד היום – 072-392-1104

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.